Niezbędnik lekarza, czyli narzędzia, które usprawniają pracę
2.jpg

Każdy specjalista, niezależnie od fachu, ma swój niezastąpiony zestaw akcesoriów i narzędzi, które usprawniają jego pracę. Nie inaczej jest wśród pracowników służb medycznych. Nasza codzienność łączy się z odpowiedzialnością za ludzkie życie i zdrowie, dlatego dobór właściwych akcesoriów, które pomogą wykonywać pracę we właściwy i skuteczny sposób, ma ogromną wagę.

Dziś w skrócie przypomnimy, co warto mieć przy sobie, by wykonywać swoją pracę jak najlepiej, a dzięki temu zapewnić pacjentom komfort i poczucie bycia w dobrych rękach.

Na dobrą pamięć

Niezawodny zespół – notatnik i długopis. Warto, by zawsze znajdowały się w kieszeni uniformu. Pamięć bywa zawodna, dlatego możliwość zapisywania informacji na bieżąco oraz łatwy dostęp do nich to podstawa zorganizowania. Zapobiega pomyłkom i nie pozwala zapomnieć o niczym. Chyba nikogo przekonywać nie trzeba, że to absolutny must-have!

Szybka diagnoza

Atrybut lekarza (nie tylko internisty) – stetoskop. Narzędzie, które urosło do rangi symbolu medyków. Jest jednak czymś znacznie więcej. To podstawowy przyrząd, umożliwiający szybką diagnozę podstawowych parametrów. Dobrze jest mieć go przy sobie, szczególnie wtedy, gdy zaskakują nas nagłe sytuacje. A te – ze swojej natury – są nieprzewidywalne! Reasumując: stetoskop warto mieć przy sobie przez cały czas trwania dyżuru.

Moc autorytetu

Jak wiadomo, w medycynie nie ma miejsca na niedopowiedzenia. Nic nie dzieje się na słowo, na zaufanie. I dobrze. Gdy w grę wchodzi zdrowie, absolutnie wszystko powinno być pod kontrolą osób posiadających odpowiednie kwalifikacje. Osobista pieczątka jest sposobem na ich poświadczenie. To narzędzie niezbędne do autoryzowania wszelkich dokumentów. A te, jak wiadomo, pojawiają się nie tylko wtedy, kiedy zaplanujesz na nie czas i często wymagają szybkiej zgody. W sytuacji, w której czas jest na wagę życia, nie warto tracić go na chaotyczne poszukiwanie pieczątki zapewniającej zgodę na działanie.

Komfortowy dyżur

Wygodna odzież i obuwie. Czy można je uznać za narzędzia? Zdecydowanie tak! W końcu to, co liczy się w nich najbardziej to funkcjonalność. Odzież o wygodnym kroju, wykonana z naturalnych, oddychających materiałów to niezastąpiony sprzymierzeniec, który pozwala skupić się na tym, co w pracy medyka tak naprawdę ważne. Trudno przecież nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że gdy ubranie jest zbyt ciasne, nie odprowadza wilgoci lub po prostu – jest niewygodne, poczucie dyskomfortu pochłania nasze myśli oraz sprawia, że szybciej się denerwujemy, co wpływa nie tylko na samopoczucie nas samych, ale również pacjentów i współpracowników.

Komfortowe scrubsy i eleganckie fartuchy pozwalają poczuć się swobodnie oraz pomagają stworzyć wizerunek profesjonalisty, co zapewnia pacjentom większe poczucie bezpieczeństwa. A skoro już mówimy o funkcjonalności, to nie sposób wspomnieć o kieszeniach! Nie zawsze stanowią dla nas istotny czynnik w procesie poszukiwania odzieży medycznej, a przecież to właśnie one umożliwiają noszenie pozostałych narzędzi bez obaw o ich zagubienie lub wypadanie. Mając to w pamięci, elementy odzieży Meduses wyposażone są w dużą ilość łatwo dostępnych kieszeni, dzięki którym cały medyczny niezbędnik możesz mieć zawsze przy sobie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.