O nas

MEDUSES to polska marka, która z chirurgiczną precyzją tworzy odzież przeznaczoną na użytek medyków (for MEDical USES). 

MEDUSES to owoc konfrontacji własnych zawodowych doświadczeń z prywatnymi zainteresowaniami i zorientowaniem na nurt “slow fashion”. Od lat sami pracujemy w placówkach medycznych, osobiście doświadczamy wyzwań codzienności medyków i testujemy rozwiązania oferowane przez specjalistyczną odzież. W poszukiwaniu nowoczesnego, wygodnego i stylowego uniformu często brakowało nam jednego składnika... natury w składzie tkanin. 

We współpracy z konstruktorami odzieży oraz doświadczonymi krawcowymi postanowiliśmy zaprojektować coś nowego - wygodną, funkcjonalną odzież w ponadczasowym stylu. Wykorzystaliśmy tkaniny z dodatkiem naturalnych włókien. Dzięki nim nasze uniformy są przewiewne, odświeżają i dobrze wchłaniają wilgoć. Dziś nie boimy się powiedzieć, że jesteśmy dumni z efektów naszych prac, a w odzieży MEDUSES sami bez obaw spędzamy długie godziny. 

Zyta i Paweł Poniatowscy 

NASZE WARTOŚCI

Wygoda

Zanurzamy się w temat, dogłębnie poznając potrzeby medyków. Własne doświadczenie nauczyło nas jak projektować odzież zapewniającą pełnię komfortu. Długie dyżury - godziny spędzone w szpitalnych salach, gabinetach i przychodniach to wyzwanie, któremu bezwzględnie sprostać musi odzież medyczna. 

Trwałość

Każdy element naszej odzieży powstaje ze specjalistycznego materiału, a jego konstrukcja jest dokładnie przemyślana. Uniformy MEDUSES cechują się wyjątkową trwałością dzięki składowi i jakości wykorzystywanych tkanin. Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają certyfikat Oeko-Tex. Można je gotować i prasować w wysokich temperaturach (65/ 95 stopni), bez obaw o zniszczenia. Są mocne i wytrzymałe - trwałe na długie lata.

Naturalność

Obraliśmy kurs na naturalne materiały. W odzieży MEDUSES zawarliśmy maksymalną ilość włókien bawełnianych, nie tylko zwiększających oddychalność tkanin i komfort noszenia, ale również bardziej przyjaznych środowisku, niż poliester. Jeżeli można choć w połowie składu materiałów uniknąć włókien syntetycznych – próbujmy. Z takim założeniem podeszliśmy do procesu powstawania naszych ubrań.

Design

Wierzymy, że to, jak wyglądamy, wpływa na to, jak się czujemy. Dlatego płyniemy z prądem trendów, projektując odzież w myśl zasad eleganckiego minimalizmu. Oferujemy ponadczasowe kroje uniformów w szlachetnych kolorach, które pomogą wzmocnić wizerunek profesjonalisty.

Oferujemy dodatkową usługę personalizacji odzieży (specjalnego haftu) dla firm.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.